20

תגובות לאירועי היום שבט תשס"ב

קחו אותם ברצינות

במסגרת מלחמתם המתמדת של אנשי הגיס החמישי בישראל חוזרים אנשיו וקובעים נחרצות כי אין ספק שהמפגעים הרוצחים בנו לאחרונה – ובמיוחד זה שביצע קטל באולם השמחות בחדרה – עשו זאת כתוצאה ישירה של חיסול הרוצח כרמי על ידי צה"ל.

הם יודעים, כנראה, משהו שאנחנו איננו יודעים.

ואם אנשי השמאל כל כך בטוחים בקשר הנקמה הזה, אז מי יודע – אולי המחבלים הסבירו להם מדוע הם עושים את מה שהם עושים עוד לפני שהם עושים זאת (כי אחר כך, הרי אין עם מי לדבר...)?

אם כך הדבר, האם לא כדאי ששירותי הבטחון שלנו ייכנסו לפעולה אמיתית בנושא ויזמינו אותם לחקירה כדי לברר מה בדיוק הם יודעים?

בכלל, מעניין לדעת – במיוחד עקב הביקורים הרבים שעורכים שמאלנינו בשטחי הרשות הרצחנית – מהו טיבו המיוחד של הקשר שקיים בינם לבין אויבינו?

האם לא בדיוק בשביל דברים כאלה קיים באמת שירות הבטחון הכללי?

מכבסה ציבורית

לאחרונה מכבסים אצלנו חטאים בתקשורת ובפוליטיקה גם יחד, והרי שתי דוגמאות:

בעקבות אירוע ששימש כתירוץ, אירח, לאחרונה, יאיר לפיד בתכנית הטלויזיה שלו את ד"ר היס, מנהל המכון הפתולוגי. ד"ר היס, שטענות רבות מספור מופנות כלפיו וכנגדו, קיבל מהמנחה יחס חם ואוהד, כזה שנותנים בסיפורי הילדים שלנו לאיש מדע נרדף על ידי חברה עויינת, מתוך התעלמות מכך שהוא בעצמו מהווה את אחת מזרועות התמנון של ממשל עויין, הבז לערכי אנוש עד כדי לאשר (אם בפועל ואם מתוך חוסר-אחריות פושע) לקיחה, שימוש והפקרה של אברי מתים בניגוד לרצונם המפורש של בני משפחותיהם. בסיום הראיון איחל לפיד לדוקטור הצלחה (?) בבירורים המשפטיים שייערכו בענין המחדלים שנמצאו במכון, ובכך השלים את כיבוסם הפומבי של חטאיו.

וזה כלום לעומת שירות הכביסה שהעניקה ישראל לסין: בתירוץ של פיצוי על ביטול עיסקת הפלקון, נערכה בין ממשלות ישראל וסין עיסקה שבה מכרה ישראל לסין שני לוייני תקשורת האמורים, עפ"י הידע המוצהר, לשרת את הצרכים התקשורתיים המיוחדים של העריצות המחרידה הזו בימי האולימפיאדה המתקרבת שתיערך במחוזותיה. בכך נותנת ישראל (המשרתת בכך גם את האינטרסים של הועד האולימפי, אשר יצא נגד ישראל לא פעם) חיזוק לאישור המוסרי שניתן למעצמה עריצה זו על ידי פושעי העולם. האם זה לא ברור לכל אדם בר-דעת כי כמויות הדם שישראל מסייעת במחיקתו מידיהם של מנהיגי ארץ עבדים זו גדולות הרבה יותר מאלה שנשפכו על ידי ערפאת? חושש אני חשש רב מהמחיר שנצטרך לשלם, במוקדם או במאוחר, על אי המוסריות של משת"פיות עם המגמה הפושעת הכלל-עולמית המתעלמת מסבלם של מאות מליוני יושביה של ארץ אוכלת עוללים זאת...

אוהד קמין

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן

נתונים נוספים