16 מדיניות ישראל

ההודעה שלא נמסרה

ההודעה שלא נמסרה

המסר שישראל צריכה להעביר

 

על מדינת ישראל מוטלת חובה עקרונית: לייצג את ערכי היהדות כלפי העולם כולו.

 

מדינת ישראל צריכה למסור לעולם, לנוכח כל איום כלשהו – ואלה של אירן וסוריה מספיקים לצורך זה – כי היא איננה מכבדת את הגישות המוסריות שבהן נוקטות מדינות לא יהודיות, כמו מוסלמיות, נוצריות או אחרות. בהקשר זה, אם תותקף ישראל באופו שיסכן את חיי אזרחיה היא תמצא לנכון להשיב מלחמה שערה נגד מתקיפיה ומסכני שלומה לפי ערביה שלה.

 

מדינת ישראל תנהל את ההגנה העצמית שלה בכמה דרכים שאינן מקובלות על העולם של היום; ראשית לכל, היא תבצע את חיסול כלי המלחמה של האויב באמצעות פגיעה ישירה בלתי מוסכמת על הסכמי העולם שמסביבה. שנית, היא תחיל את ריבוניותה באופן מקיף על כל שטח שבו תפעיל את כלי המלחמה שלה. שלישית, היא תשגר מסרים של שבי, תפיסה וענישה של כל קציני ומנהיגי הצבא התוקף אותה, החל מן הקצינים הזוטרים ועד לבכירים.

 

ברוח מוסריות שונה, שאיננה מקובלת על העולם, מדיניות ההגנה העצמית של ישראל תתייחס לכל מנהיג פוליטי בכיר שימצא לנכון ליזום פעולת תוקפנות כנגדה, ובהקשר זה תראה את עצמה חופשיה להרגו כנקמה ועונש בשל כך. 

 

במסגרת מדיניותה של ישראל צריכה היא להכריז מלחמה אישית על מנהיגים כמו אחמדיניג'אד, אסד או ארדואן אשר מבקשים לפגוע בה ואשר מצהירים הן על חוסר צדקתה והן על כך ששומה על חיילי צה"ל ו/או אזרחי ישראל לשלם על טעויות ההנהגה.     

 

 

תתי-קטגוריות

 • 16 א מדיניות ישראל

  כתבים ומאמרים המבטאים את מדיניותה השלטונית של מדינת ישראל בתחומי פעולה שונים, כלפי גורמים מבית ומחוץ.

  מונה מאמרים:
  98
 • 16 ב ביקורת התקשורת

  התקשורת הממלכתית הישראלית היא זרוע מונופוליסטית של הממסד הריכוזי מאז קום המדינה. בעידן  האחרון משרתת התקשורת במיוחד את המגמה השמאלנית של השלטון על יסוד התיימרות להציג תרבות רמה. במדור זה כתבים הנוגעים למחדלי מערכות התקשורת הישראלית. במיוחד נוגע הדבר לתיפקודה של רשות השידור הממלכתית ושל כתביה כמחנכיו ומדריכיו הנאורים (לכאורה) של הציבור הישראלי ה"נבער".

  מונה מאמרים:
  60
 • 16 ב א קצרים
  מונה מאמרים:
  40
 • 16 ג א קצרים
  מונה מאמרים:
  35
 • 16 ד סוציאליסטים

  בדרך זו או אחרת מהווה האידיאולוגיה הסוציאליסטית את הכסות הרעיונית של זרוע החמס הציבורית, המוציאה את משאבי הציבור בתירוץ שהדבר נעשה כדי להיטיב עימו. במדור זה מאמרי ביקורת לגבי השיטה הסוציאליסטית ונזקיה הרבים או, במיקוד יתר, תיאור החלק של ה"ליסטים" בתוך ההתיימרות ה"חברתאית".

  מונה מאמרים:
  59
 • 16 ה קצרים
  מונה מאמרים:
  21
 • 16 ב ישראל נגד האזרח

  כתבים בנושא צורותיו השונות של העוול שסובל האזרח הישראלי מצד מדינתו, שבאמצעות זרועות הביצוע השונות והרבות שלה מצליחה להצר את צעדיו ולחדור להיבטים שונים של חייו. 

  מונה מאמרים:
  59

נתונים נוספים