594

 

תגובות לאירועי היום טבת תש"עב

עולם לא צודק.

על רקע האירועים הקשורים לאבל הצפון-קוריאני על נשיא המדינה שנפטר ולמילות ההוקרה הנאמרות לזכרו בהספדים ובתנחומים הפוליטיים המושמעים בערוצים דיפלומטיים שונים, מה שבולט – או מה שלפחות צריך לבלוט – הוא העובדה שעריץ אכזר ששלט בחייהם של מליוני בני אדם במשך שנים רבות נפטר בימים אלה במיטתו.

כך או כך, הצליח אדם זה, שבלם ודיכא את חייה של אומה שלמה, למצוא את המפתח שבאמצעותו יוכל למנוע את ידי העולם כולו מלהפילו ולהפסיק את אי הצדק הזועק של משטרו.

אותו סוג של פשע מנהל נשיא סוריה כבר שנים רבות. במשך כמחצית השנה, אף שבארצו מתקיימת מלחמת אזרחים עקובה מדם, אין איש מעז לגעת בו, כי גם הוא הצליח למצוא את האיזון המדוייק שבו עלולה כל פעולה נגדו להפר את יחסי הכוחות האיזוריים ולגרום, אולי, למלחמת עולם.

וכך קורה שלא רחוק מגבול ישראל נהרגים אזרחים מדי יום על ידי צבא חמוש וישראל – המהססת באם לעשות משהו נגד הטילים הגרעיניים של אירן המכוונים נגדה – אינה עושה דבר.

אם היתה ישראל מדינה מוסרית היא היתה מאפשרת לכל שוחר צדק לעבור את גבולה לכל מקום שבו ניתן לסייע לכל מי שנדרש לכך – אך היא לא תרשה זאת. כי כמו קינג ג'ון איל ואסד יודע כל מנהיג בעולם של ימינו מה אסור ומה מותר לו לעשות – וזה כולל את ראש ממשלת ישראל.

ללא רחמים.

"אתם לדאבוני יהדות נטולת רחמים" אמר אברהם בורג בתכנית "ראש בראש" שבה הביע את דעתו כנגד פוליטיקאי חובש כיפה. באמירה זו חשף האיש, ששנים היתה כיפתו הסימן המסחרי הפוליטי שלו, את פירות השפעת הרחמנות הנוצרית על הדתיים והחילוניים ברוח השמאל החדש-ישן.

אך הפוסל במומו פוסל, כי ללא שום חמלה, חסד או רחמים, פועלים בימים אלה הפוליטיקאים, המנהיגים ומפעילי מנגנוני השלטון של ישראל, החסים על הרוצח הפלסטיני, כדי להסית את אזרחיה החילוניים של ישראל נגד שומר המצוות של מסורת ישראל, כאילו הוא אויב העם.

בגלל היהודי השמאלני, שיודע לרחם רק על אכזרים, ילדי ישראל הגדלים היום בצל האור האפל של התקשורת הרשמית נשטפים במאסיות של אנרגיות שליליות המציגות את ציבור חובשי הכיפות כפושעים שכל מעייניהם לפגוע בחיילים החפים מפשע השומרים עליהם ובאזרח התמים שכל חטאו הוא דרך לבושו הלא-צנועה.

ובמחתרת תקשורתית גלויה וחסרת רחמים הפסיכולוג הציבורי בפרוטה מסביר לו, לאזרח, שהסיבה שבגללה מעוניין החרדי לבלום את האדם הישראלי מלהביע את תאוותיו האינטימיות במצעדי "גאווה" איננה אלא השלכה של סטיותיהם המיניות של בני המגזר החרדי, המשחררים אותן תוך כדי התקפת ילדות תמימות והאשמתן בהופעות של פריצות ואי צניעות שמטרתן השחתה הנוער.

על הנסים

למול הצהרתן של בריטניה צרפת, גרמניה ופורטוגל שגינו את הרחבת הבניה בהתנחלויות בשטחי יו"ש נשמע רק קולה של ארה"ב שמתחה ביקורת על מדינות אלה על שמתחו ביקורת על ישראל.

בתגובה לכך, ברמזו למדיניות ארה"ב, אמר שגריר רוסיה באו"ם כי "יש משלחת אחת שאינה מסכימה לתמוך בשום החלטה נגד ההתנחלויות הישראליות ומאמיניה שהדברים יסתדרו בדרך נס".

דרך הצהרה זו ניתן להבין שלא רק שמבחינה רשמית רוסיה רואה בעין שלילית את ההתנחלויות אלא שגם, במסורת הריאליזם והמטריאליזם הסובייטי, אין היא מאמינה בנסים.

אך מתאים שדווקא הרוסים יכירו בכך שאין הוכחה ניצחת יותר לטעות שיש לגישה המטריאליסטית בנושא הנסים מהעובדה שאחרי כמה דורות שבהם לא עשה העולם החופשי דבר ביחס לדיקטטורה המחרידה של בריה"מ התמוטטה זו בדרך נס...

אוהד קמין

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן

נתונים נוספים