662 פעולות המחאה של הצבא

תגובות לאירועי היום                                        אלול תשע"ג

פעולות המחאת של הצבא.

מספרי ההרוגים במצרים הגיעו לאחרונה למאות בשל הדרך בה טיפל הצבא המצרי בהפגנות למען הנשיא המודח מורסי. בשידורי החדשות השונים נמסר, בהקשר זה,  כי גורמי חוץ הופתעו לגלות כי צבא מצרים פועל נגד ההפגנות בכוח. ב"הפתעה" זו יש משום צביעות ונאיביות גם יחד, שכן נראה שהמופתעים החזיקו ברעיונות לא מציאותיים לגבי הדרך שבה התכוונו כוחות הצבא למנוע את מחאתם של המפגינים...

 

לבנון, טילים חומרה ואחריות.

כוח ישראלי תקף מן האוויר בסיס צבאי בלבנון אחרי שבצפון ישראל נפלו מספר טילים שנורו משטחה של המדינה הצפונית. "התקיפה היא מסר ברור של צה"ל למקבלי ההחלטות בלבנון כי ישראל רואה בהם אחראים לירי הרקטות לשטחה של ישראל." נאמר על ידי דובר צה"ל.  גדודי עבדאללה עזאם הם ששיגרו טילים נגד צפון ישראל בסוף השבוע האחרון.

שר הבטחון של  ישראל רואה בחומרה את ירי הטילים ביום חמישי בלילה מכיוון לבנון וגם יחקור מדוע הצליחה מערכת "כיפת ברזל" ליירט רק אחד משלושת הטילים שנורו לישראל.

 

ילקוט הכזבים האקדמיים.

לאחרונה פורסם בישראל כי מורים להסטוריה נאבקים נגד הכוונה להוציא את מקצוע ההסטוריה מתכנית הלימודים. בכך הגיע שכתוב ההסטוריה הפוליטי, הידוע מאז "1984" והעובר דרך כל הדיקטטורות האיומות של המאה ה20 בסופו של דבר גם למדינת ישראל.

במיוחד כשמדובר במדינת העם היהודי הרי שאין כמוהו בעולם לרגישות הסטורית שאין כדוגמתה בתולדות העמים – והתנהלותן המואצת של השיחות בדבר שלום עם העם המומצא – הפלסטיני – רק מדגישה את הכזב שיש בהסטוריה הפוליטית שאזרחי ישראל מחונכים לה.

 

היהודים והקלחת העולמית.

בעתון "לה פיגרו" פורסם כי כוחות קומנדו ישראליים פועלים מאחורי הקוים בסוריה. ישראל הגיבה במהירות ופרסמה הכחשה.  ואף כי ארגון איסלמי בלתי מוכר הוא זה שנטל עליו את האחריות לפיצוץ הגדול שהתרחש במפקדת חיזבללה בלבנון, שבו נהרגו עשרות מחבלים, נזקף המעשה לחובתה של ישראל על ידי נשיא לבנון, סלימן. נשיא תורכיה תולה בישראל את האחריות לשינוי השלטון במצרים והוא מבסס את דבריו על דברי הפילוסוף אנרי לוי, היהודי-צרפתי, שטען לפני שנים כי גם אם יתפוס ארגון האחים המוסלמיים את השלטון במצרים הוא לא ישלוט בה.

אוסף ההאשמות המצטבר הזה אשר איננו נחלש ורק הולך ומתחזק מזכיר את האשמות הנאצים את היהודים בשליטה מקיפה מאחורי הקלעים של העולם כולו, כאשר הדברים כוללים את ההנחה האנטישמית המקובלת לכך שהיהודים בוחשים בקלחת השליטה הפוליטית העולמית,

 

מה שמשותף לנשיא ישראל וליו"ר האופוזיציה בה.

לדברי יו"ר האופוזיציה, שלי יחימוביץ', אמר לה שר החוץ של צרפת כי צרפת לא תשלים עם היעדר תגובה לכך שנשיא סוריה פעל נגד בני עמו כשהפציץ אותם בנשק כימי והרג למעלה מאלף מהם. שר החוץ של צרפת העומד להיפגש עם הנשיא פרס לא מצא לנכון לבטא בדרך כלשהי את היות פגישותיו עם יחימוביץ' ופרס כאלה של חיזוק הצד השמאלי של השלטון בישראל, כאילו שני אלה מייצגים את הממשל הישראלי...

למותר לציין מה היה קורה עם היה שר החוץ הצרםתי נפגש עם נושאי תפקיד מסוג זה באחת מארצות ערב המקיפות את ישראל במקום בראשיו הישירים של השלטון.

 

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן

נתונים נוספים