עידכון שבועי ניסן תשס"ב

 

ב"ה כ"ב ניסן תשס"ב

עדכון שבועי

חברים ותומכים יקרים!

חיילי צה"ל מסכנים את נפשם ללא מטרה ברורה. עשרות אלפי חיילי מילואים מגוייסים, כלי המלחמה המשוכללים מוצאים מן הימ"חים – תנועה אדירה של כוחות צבא, וכל זה לשם מה?

בשביל להקים לערפאת יש"ו מדינה בלב ארץ ישראל... זה לא יאומן אך כך הגדיר ראש הממשלה את המטרה האסטרטגית – "להקים לפלסטינים מדינה"...

לכולם ברור כי צה"ל לא ישאר בשכם, ואפילו בקבר יוסף לא יחזיר לעצמו את השליטה. אומנם לפעולה ערך טקטי. זמנית – היא תקשה על פעילות הטרור, אולם ללא מטרה ערכית-אסטרטגית ברורה, יחלוף זמן קצר מאוד מרגע שכוחותינו ייסוגו ועד לחידוש תשתית הרצח בכל מקום שנכבש.

כדי להסיר את איום הטרור מעל ישראל, כדי לנצח באמת במלחמת אוסלו – אין כל צורך בגיוס המילואים ובסיכון חיילי צה"ל. צריך לבצע שלושה דברים:

א – להרוג את ערפאת.

ב – לחזור להר הבית

ג – להעמיד לדין את פושעי אוסלו.

שלושת הפעולות הללו אינן מצריכות כוחות צבא – כולל חיסולו של ערפאת.

* את ערפאת חייבים להרוג משום שהוא ראש הנחש וכל עוד ישראל אינה מחסלת אותו – היא מוכיחה בזה שהיא עדיין שבויה בתהליך אוסלו, ובמקום לחסל את האויב, היא מבקשת לאלץ אותו לקבל לידיו את ארץ ישראל. במילים אחרות – השארתו של ערפאת בחיים משמעותה קבלת צדקת האויב והסכמה לטענת הבעלות שלו על ארץ ישראל.

* להר הבית חייבים לחזור, משום שברגע שיצאנו משם, החל גל הטרור וכשנחזור לשם הוא ייפסק. הר הבית הוא הקשר שלנו לבורא עולם, והמקור לצדקתנו. הויתור על הר הבית הוא ההוכחה הניצחת ש "אין לנו אלוהים" – שאיננו אוחזים בצדק כל שהו – ושמאבקם של הערבים נגדנו צודק, מוסרי, ולגטימי. זו גם הסיבה שהם הפכו להיות 'שהידים' – הנסיגה מהר הבית הותירה את כל הקדושה בידיהם הטמאות.

* את פושעי אוסלו חייבים להעמיד לדין משום שצפעונים אלה ימשיכו לדחוק את עם ישראל אל כליונו. תנועת היום השביעי (המליון השביעי) – יורשתה של תנועת ארבע אמהות, כבר מכנסת כנסים, ושאר הפושעים כבר מרימים ראש. חוסר מטרה אסטרטגית ברורה מצד הימין - מותיר חלל ריק ותנועות השמאל מתרבות בו כחיידקים על גבי פצע פתוח. עלינו להוקיעם בטרם יחדרו דרך הפצעים שכבר חוללו ויזהמו את החברה הישראלית ללא תקנה.

מחר תתפרסם בעיתון מקור ראשון המודעה השניה בסדרת "את הנחש הורגים מהראש". המודעה הראשונה חוללה כזכור מהומה רבתי – כמה דם יהודי היה נחסך אילו היה מישהו לוקח אחריות ומחסל את ערפאת כבר אז. לעדכון זה מצורפת המודעה – שלח אותה לחבריך, והפץ בכל דרך אפשרית.

לתיקון עולם במלכות ש-די

מנהיגות יהודית

נתונים נוספים